Футболистите на „Септември“ (Симитли) старша възраст победиха като домакин „Струмска слава“ (Радомир)

Футболистите на „Септември“ (Симитли) старша възраст победиха като домакин „Струмска слава“ (Радомир). Срещата между двата тима завърши при резултат 4 на 1.

Превъзходството на септемврийци, още в първите минути от мача, беше смазващо. Само уникалните пропуски на играчите на „Септември“ оставиха нещата да се решат през второто полувреме.

„Септември“ се оттегли с гол пасив (0:1) на полувремето, но промените в почивката дадоха своя ефект и домакините отбелязаха 4 безответни гола.

Това беше най-малкото, с което гостите се отърваха, след като домакините пропуснаха още много от създадените положения в мача.