ФК "Долно Осеново" разби "Малеш" (Микрево) с 4:1

Фк Долно Осеново , мач,  победа

В мач от 24 кръг на АОГ ФК "Долно Осеново" победи като домакин отбора на  "Малеш" (Микрево). Срещата започна с натиск на домакините и още в 15-та минута след хубав пробив на Симеон Малиновски отбеляза за 1:0.

В 44-та минута домакините получиха 11 метров наказателен удар след самостоятеле рейд на Антон Крънчов. Кристиян Крушов хладнокръвно отбеляза за 2:0, така завърши и първото полувреме.

Второто полувреме гостите от Микрево се опитаха с натиск да се върнат в мача, но добрите изяви на вратара на домакините резултата остана непроменен до 65-та минута, когато Кристиян Крушов с красив прехвърлящ удар направи резултата 3:0.

В 70-та минута гостите все пак получиха възможност от дузпа да вкарат почетно попадение за 3:1.

В 85-та минута след центриране от корнер и неразчетено излизане на вратаря на гостите, Валери Крънчов вкара красив гол за 4:1.

След последния съдийски сигнал отборите се поздравиха приятелски и си пожелаха успех в оставащите 2 кръга.