Премини към основното съдържание

Ветрен Полена показа характер и обърна СФК Малеш Микрево (Микрево)

Отборът на Полена победи СФК Малеш Микрево (Микрево) с 2-1 в мач от 11 кръг на А ОГ Благоевград.

През първото полувреме имаше доста единоборства и мачът се водеше предимно в средата на терена, но без опасни положения пред двете врати и закономерно полувремето завърши при нулево равенство.

Малко след началото на втората част, гостите получиха право да изпълнят дузпа, но отлично представилия се вратар на Ветрен - Емил Сердаров, отрази удъра от бялата точка. Малко след това, обаче, гостите поведоха в резултата. Ветренци реагираха като ужилени и след прекрасно изпълнение на пряк свободен удар Кирил Мутавджийски изравни резултата.

Последваха атаки и към двете врати и така се стигна до 70та минута, когато отново голмайсторът на Ветрен - Кирил Мутавджийски, направи резултата 2:1 за нашите момчета.

Последва натиск от отбора на гостите, но отлично представилата се защита на Ветренци не допусна грешки и така мачът завърши 2:1 в полза на Ветрен Полена.