Старшата на Септември с поредна победа

Септември Симитли победи с 3:1 като домакин отбора на Чавдар Етрополе в среща от 19-ия кръг на първенството на Зона София-юноши старша възраст. С победа си момчетата на Велко Георгиев се изместиха по-напред и вече са на 5-то място в класирането с актив от 28 точки.

Резултатът бе открит от гостите с гол в петата минута. До края на първото полувреме резултатът остана 0:1. Мобилизирани, домакините изравниха в 48-та минута с гол от пряк свободен удар на Николай Орозов. За 2:1 реализира Димитър Лютков десет минути преди края на срещата след чудесно подаване от Ромео Бързаков. Пет минути по-късно, Александър Митов успя да направи точно попадение, с което оформи крайното 3:1.

Момчетата на Септември диктуваха играта през цялото време, като пропуснаха да отбележат в още няколко ситуации. Джежурен делегат на срещата бе бившият президент на Места Хаджидимово - Илиян Синадинов.