"Септември" (Симитли) победи „Гранит“ (Владая) с 3:2

ФК Септември, Гранит Владая, победа, конторла

Септември Симитли победи „Гранит“(Владая) с 3:2 пред погледите на много зрители на градския стадион в Симитли. Двубоя бе изпълнен с много интересни моменти, с три дузпи две за домакините и една за гостите.

Първата домакинска дузпа за септемврийци бе изпусната от Тодор Траянов. Мачът протече при споделено преимущество и за двата отбора.

Отбора на „Септември“ (Симитли) поведе след автогол на гостите от Владая. Набързо след това опитния футболист на септемврийци Юлий Попев извърши нарушение в наказателното поле и бе отсъдена дузпа за гостите, които реализираха за 1:1.

Гостите направиха пълен обрат след 2 груби грешки на домакините, но в края на първото полувреме от дузпа Анатоли Лулейски възстанови равенството.

Второто полувреме след центриране на Здравко Карадачки, Лъчезар  Дафков отбеляза победното попадение.

Във вчерашната футболна среща, с пропуск се отличиха Карадачки, Шанов и Иван Георгиев.

Състав първото полувреме: Марковски, Михайлов, Костов, Попев, Владимиров, Траянов, Д. Георгиев, Петров, Лулейски, Дафков и Янков.

Състав второто полувреме: Бусаров, Шаров, Кюлев, Иванов, Маламов, Весков, Ив. Георгиев, Бачев, Великов и Кючуков.