Премини към основното съдържание

Септември откри официалните мачове с победа

В първия официален мач за Сезон 2021/2022, Септември Симитли посрещна Марек 2015 Дупница.

Здрав мач направиха момчетата от двата отбора. Почти до края на първото полувреме нямаше отбелязан гол.

Малко след пропуск на Дани Гогов, в последните минути на първата част от срещата, Илия Мунин откри резултата и така отборът на Симитли поведе с 1:0.

В началото на второто полувреме, гостите от Дупница изравниха за 1:1. Засада отмени втори гол на Марек в 70-а минута, а 10 минути по-късно, Мунин отново успя да изпрати топката във вратата на дупничани и покачи за 2:1.

Така отборът на Симитли надви гостите си и откри сезона с победа.

Стартов състав Септември Симитли: Филип Димитров, Крум Николов, Кристиян Михайлов, Илия Мунин, Слави Косов, Йоан Петров, Емил Петров, Даниел Гогов, Тодор Траянов, Веселин Любомиров, Васил Божинов