Напрежение на мача между отборите на Долно Осеново и „Граничар 2021“ (Логодаж), завършил 0:0

Отборът на Долно Осеново завърши наравно с „Граничар 2021“ (Логодаж) в мач от 10-тия кръг на „Б“ ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1. Получи се изключително добър и здрав мач, като в първото полувреме играта бе концентрирана основно в едното поле на терена. „Долно Осеново“ изпусна 3 чисти положения за гол.

През второто полувреме футболистите на „Долно Осеново“ бяха силно амбицирана да победят, но малко не им достигна, за да реализират попадение в противниковата врата. В последните минути от срещата, съдията отсвири дузпа за „Долно Осеново“, но в последния момент промени решението си.

Ситуацията изнерви обстановката на терена. Футболистите от Долно Осеново се отправиха към арбитъра, за да го попитат какво се случва и защо отменя дузпата. Антон Крънчов беше по - афектиран и го попита с по - силен тон какво става и защо действа така, след което реферът го удари с юмрук зад врата.

Двата отбора станаха преки свидетели на случката и на агресията, която бе проявена от страна на съдията в мача, който в крайна сметка завърши 0 на 0.