"Левски" (Крупник) с победа над Рилци

Левски Крупник, три точки,важна победа, село Крупник

Отбора на "Левски" (Крупник) постигна трудна победа като гост на негостоприемния стадион в Рилци.

Мачът започна с натиск на гостите от Крупник, като още в първата минута пропиляха добро  положение.

След едно разбъркване в 20-та минута най-съобразителен се оказа Ивайло Спасов и отбеляза за 0-1.

В 30-та минута след самостоятелен пробив от ляво играещия безупречно Момчил Момчилов, навърза половината отбор на Рилци и с прецизен шут в горния десен ъгъл покачи за 0-2.

Така до края на полувремето гостите изпуснаха още няколко добри положения.

Със започване на втората част отбора на Рилци излезе по мотивиран и нахъсан. Така се стигна до 50-та минута, в която беше изгонен за втори жълт съответно червен картон централния нападател на домакините.

Съдията побърза да изравни играчите като даде и втори жълт картон на футболиста от отбора на "Левски" (Крупник) Владимир Благоев в 55-та минута.

Последва натиск на домакините, който доведе до отбелязване на гол от домакините от дузпа в 70-та минута.

До края на полувремето имаше още няколко пропуснати положения и пред двете врати и въпреки проливния дъжд се получи добър мач и за двата тима.