Левски (Крупник) отново с победа! Разгроми ФК Рилци – 2006 с 3:1

Левски (Крупник) победи ФК Рилци – 2006 с 3:1 в изключително интересен мач, който бе игран на стадион „Арена“ – Крупник.

След добро начало на Левски (Крупник) и три – четири изпуснати положения, гостите от Рилци отбелязаха от дузпа в 25-та минута. След това последва натиск на Крупник, но до гол не се стигна.

В началото на второто полувреме Крупник упражни натиск върху Рилци и след корнер Олег Тошев отбеляза с глава за 1:1. В 65-та минута Марио Самуилов навърза трима – четирима защитници на Рилци и с хубав диагонален удар разстреля противниковата врата.

В 80-та минута, след добра атака и двойно подаване между Ивайло Спасов и Благой Станков, последният отбеляза за 3:1, с което оформи крайния резултат в мача.