Септември (Симитли) завърши наравно със Струмска слава (Радомир)

Отборът на Септември Симитли изигра поредната си контрола от началото на подготовката.

В днешната проверка, момчетата на Симитли се изправиха срещу гостите си от Радомир – ФК Струмска слава (Радомир) и завършиха с резултат 1:1.

Първото полувреме премина без отбелязан гол. Промяната в нулевото равенство настъпи в първите минути на второто полувреме, когато Китан Василев изпрати топката в противниковата врата, с което Септември поведе в резултата. Не дълго след това, първата атака на гостите от Радомир им донесе успех и изравниха за 1:1. До края на срещата отборът на Септември изпусна още няколко ситуации за гол.

Така нашите момчета завършиха в равенство в поредната си проверка.

Състав Септември първо полувреме: Филип Димитров, Кристиян Михайлов, Илия Мунин, Слави Косов, Кирил Мутавджийски, Илия Карапетров, Китан Василев, Тодор Траянов, Христо Младенов, Даниел Гогов, Ивайло Михайлов;

Състав Септември второ полувреме: Франческо Руберто, Здравко Карадачки, Крум Николов, Йоан Петров, Анатоли Лулейски, Кирил Николов, Христо Иванов, Борислав Вакадинов, Кирил Грозданов