Септември и Янтра си вкараха по 1 гол

В мач от 25 кръг на Втора професионална футболна лига, Септември (Симитли) посрещна отбора на Янтра (Габрово).

Първото полувреме двата отбора не успяха да си вкарат гол и завърши с нулево равенство.

Във второто полувреме, за да подсилят играта на Септември в игра влязоха Анатоли Лулейски, Илия Карапетров, Кирил Грозданов и Йоан Петров..

Резултатът бе открит в 69-а минута от гостите. Не дълго след това, около 74-та минута, мотивирани да изравнят, домакините от Симитли успяха да изпраят топката във вратата на отбора на Янтра, с което покачиха за 1:1. Гола отбеляза Анатоли Лулейски.

Така двата отбора си поделиха по 1 точка от днешния мач.

Стартов състав Септември: Филип Димитров, Кристиян Михайлов, Илия Мунин, Слави Косов, Борислав Вакадинов, Тодор Траянов, Христо Младенов, Дание Гогов, Иван Тасев, Христо Иванов, Ивайло Михайлов

Резерви: Чарлз Тейлър, Анатоли Лулейски, Илия Карапетров, Кирил Грозданов, Крум Николов, Николай Стоилков, Йоан Петров

Главен съдия в срещата бе Любослав Любомиров от Перник. Негови асистенти бяха Мартин Русев от София и Петър Рангелов от Перник. Четвърти съдия бе Стоян Арсов от София. Валентин Лазараров от Перникк бе БФС делегат. Ролята на съдийски наблюдател зае Иво Боев от София.