Левски Крупник удари втория отбор на Пирин Благоевград

Във втория си мач от началото на пролетния сезон на А РФГ - Благоевград, Левски Крупник се изправи срещу втория отбор на Пирин Благоевград.

Мъжка игра направиха момчетата на Крупник и успяха да надвият гостите си с 2 гола.

В 15 минута, Ивайло Спасов изпълни дузпа, но уцели греда и не успя да открие резултата. Не дълго след това, сините пропуснаха още едно положение. Добри включвания на вратаря Алекс Тодоров не позволиха на отбора на Пирин да отбележат гол.

Резултатът бе открит в края на първото полувреме, когато Ивайло Спасов центрира от фал и гол за нашите отбеляза Красимир Самарджийски.

Второто полувреме гостите услено нападнхаа и след добра контраатака с участието на Ивайло Спасов и Филип Самарджийски в 70 минута, Марио Самуилов отбеляза за 2:0

Гостите влезнаха още два пъти срещу Алекст Тодоров, но той спаси положенията, с което запази ударния резултат.

Така отборът на Крупник победи с 2:0 гостите си от Пирин Благоевград, които досега нямаха загуба.