Септември (Симитли) загуби от Марек (Дупница)

Септември (Симитли) загуби с 2:0 първия си мач от втора фаза в Югозападната трета лига в днешната футболна среща с Марек (Дупница).

Добро като цяло бе представянето на футболистите от Симитли, тактически добре изигран мач. През първата част на мача Спасов направи пропуск, което бе и причината отбора от Симитли да не отбележим гол.

Отбора на Марек имаха три центрирания, което доведе до разбъркване на Септември, но въпреки това защитата се справи със създадените ситуации.

През второто полувреме мача бе с по-динамична атмосфера. Отбора на Марек търсеше победа, което допринесе за множество нарушения.

Домакините отбелязаха първия си гол в 75-та минута, след грешка на вратаря на Септември. Малко по-късно в 88-та минута, Марек отбелязаха втория си гол.

Състав на Септември: Марковски, Сандев, Весков, Благов, Митев, Великов, Михайлов, Николов, Хаджиниколов, Спасов и Траянов.