"Септември" (Симитли) загуби гостуването си от "Балкан" (Ботевград) с 2:1

Септември Симитли , загуба,

Септември загуби гостуването си от Балкан Ботевград с 2:1.

В 10-та минута на мача Росен Петров се разписа след грешка на вратаря на домакините, като "Септември" (Симитли) можеше да отбележи втори гол, но пропусна. В самия край на второто полувреме след добро центриране от фланага от страна на "Балкан" (Ботевград) техния нападател засече топката в нашата врата за 1:1, така двата отбора се отделиха на почивката при равен резултат.

Второто полувреме започна с няколко положения пред двете врати като при една от атаките на Балкан топката срещна гредата след изстрел вътре от наказателното поле.

В 80-та минута след добре развита контраатака от страна на "Балкан" (Ботевград) завърши с успоредно поддаване в нашето наказателно поле,  където Здравко Илиев отбеляза победното попадение за домакините за 2:1.