"Септември" (Симитли) загуби домакинския си мач от отбора на "Сливнишки герой" (Сливница)

Септември Симитли ,мач, домакински мач,  загуба

Поредна загуба за "Септември" (Симитли). Късметът и този път не беше на страната на септемврийци  въпреки, че през първата част на играта имаха доста възможности да отбележат гол, но за съжаление гол не бе реализиран. Домакините изпуснаха не едно, а цели девет положения.

В 45-та минута при едно безобидно центриране на отбора на "Сливнишки герой" и не добро позициониране на защитата и вратаря,  Георги Божилов отбеляза с глава за 0:1.

Второто полувреме започна с натиск на домакините, но в 50-та минута след изстрел от 40 метра гостите повдигната резултата за 0:2.

Малко по-късно в 60-та минута старши треньора на "Септември" (Симитли) Стефан Гошев направи четири смени, което бе положително за играта и местния футболист Здравко Карадачки отбеляза за 1:2.

В добавеното време на мача гостите отбелязаха третото си попадение, което доведе до тоталната загуба за септемврийци с резултат от 1:3 от отбора на "Сливнишки герой" (Сливница).