"ЦСКА" (София) III - "Септември" (Симитли) 2:2

ФК Септември, Септември Симитли, равенство

Септември“ (Симитли) завърши наравно срещу отбора на ЦСКА“ (София) III в базата на Панчарево. Първото полувреме премина без много положения пред двете врати, далечен изстрел от отбора на гостите срещна напречната греда. Красимир Великов изпробва далечен изстрел в 35-та минута на мача, но топката профуча покрай десния страничен стъл на вратаря на гостите, така двата отбора се оттеглиха при резултат 0:0 на полувремето.

Второто полувреме започна вихрено и за двата отбора след една от атаките на ЦСКА топката се озова в краката на футболист на домакините, който се обърна и шутира, като топката рикошира от футболист на Септември“ (Симитли) опитал се да блокира изстрела, така топката се озова неспасяема за Бусаров за 1:0. Гостите не се предадоха и влезлият като резерва Ивайло Иванов (Папен) отбеляза рядко красив гол в горния десен ъгъл, като не остави никакъв шанс на вратаря на гостите.

Няколко минути по-късно, след атака от ляво и последвало центриране топката срещна ръката на защитник на гостите, съдията беше в идеална позиция и посочи безапелационно бялата точка, зад която застана Тодор Траянов, който отново не сбърка и така септемврийци постигнаха пълен обрат в мача 1:2.

В 87-та минута след едно наглед безобидно центриране по десния фланг бе засечено с глава, като Бусаров опита да се намеси, но не беше достатъчно, топката се озова в мрежата за крайното 2:2.

Състав на "Септември" (Симитли): Константин Бусаров - вратар; Божидар Янков; Юлиян Попев; Кристиян Михайлов – капитан; Красимир Великов; Йордан Костов; Веско Весков; Здравко Карадачки; Димитър Владимиров; Росен Петров и Венцислав Маламов.