Премини към основното съдържание

С 3:6 „Левски“ (Крупник) надвиха над „Орел“ (Лебдница)

Левски Крупник,  победа,мач

Крупник взе много важна победа от отбора на ФК „Орел“ (Лебдница) с краен резултат 3:6.

В 5-та минута футболист на Лебдница се оказа очи в очи с вратаря на Алекс Тодоров, който отрази тежък удар. След това Ивайло Спасов в 10-та, 15-та и 20-та минута отбеляза 3 гола.

В 33-та минута домакините получиха право да изпълнят дузпа, която Алекс Тодоров спаси, но при добавката домакините отбелязаха гол. Последва натиск от отбора на домакините, на който момчетата на Крупник удържаха и Румен Атанасов в 45-та минута отбеляза за 1:4.

Второто полувреме започна  с натиск на ФК „Орел“ (Лебдница), след което отбелязаха два гола в 50-та и в 55-та минута.

10 минути по-късно дойде момента на Красимир Самарджийски, който в 65-та отбеляза с глава след центриране от корнер.

Точка на спора в 75-та минута сложи Даниел Петров, който след разбъркване в наказателното поле на домакините отбеляза гол.