Отбора на „Левски“ (Крупник) започна сезона с победа

ФК Левски Крупник, Левски Крупник, нов сезон, победа, домакинска победа

С победа от 4:1 срещу отбора на Рилци, стартира новият полусезон на „Левски“ (Крупник).

Още в самото начало домакините упражниха натиск, което доведе до няколко пропуска първо на Марио Самуилов, който остана очи в очи с вратаря. Малко по-късно и Ники Цветков, който не уцели опразнената врата.

В 20-та минута най-съобразителен в поредното разбъркване в наказателното поле на гостите се оказа Олег Тошев отбелязвайки за 1-0.

Десет минути по-късно Марио Самуилов бе изведен сам срещу вратаря и отбеляза за 2-0. След това последваха още няколко домакински пропуска на Даниел Петров и Ивайло Спасов.

В 37-та минута Даниел Петров се реваншира и отбеляза за 3-0, така завърши и първото полувреме.

През втората част на играта, домакините не се отказаха да търсят по- изразителна победа, но изтърваха няколко положение и отбелязаха в 60-та минута гол, което отново бе дело на Олег Тошев след многоходова комбинация на офанзивните футболисти на ‚Левски (Крупник). В самия край на полувремето гостите отбелязаха почетно попадение. Крайния резултат остана 4-1.