„Левски“ (Крупник) с убедителна победа над Годлево

„Левски“ (Крупник) постигна убедителна победа над Годлево в предпоследния си мач за сезона.

Нашите момчета реализираха две точни попадения в противниковата врата. Първият гол в мача падна още в 10-та минута като точен за крупничани бе Ивайло Спасов. До края на първото полувреме резултатът остана непроменен.

През второто полувреме футболистите на „Левски“ (Крупник) направиха всичко възможно, за да запазят преднината си. Важна роля изигра вратаря на крупничани, който опази мрежата си суха.

В 85-та минута Александър Стойчев удвои преднината за „Левски“, оформяйки крайния резултат в срещата – 2:0 в полза на отбора от Крупник.

Тази неделя предстои последния мач на нашите момчета. Отборът ни гостува в Брезница като ще се бори за победа!

в 10-та минута и в 85-та Александър Стойчев. Последниятж мач е тази неделя в Брезница.