Левски (Крупник) победи Ветрен (Полена)

Левски (Крупник) победи Ветрен (Полена) с резултат 1:0.

Днес на стадион "Арена Крупник" се изигра дербито между двата общински отбора, като припомняме, че те не се бяха изправя един срещу друг от много години.

Както домакините така и гостите се представиха добре на терена, но в първите 45 минути на мача, нямаше атаки и никой не успя да отбележи гол и полувремето завърши 0:0.

Във втората част на мача съвсем не беше така ситуацията и отбора на Левски (Крупник) стоеше по-добре на терена.

Марио Самуилов направи страхотен пропуск като навърза двама, трима съперникови състезатели и последния пети, Крушалийски го повали и съдията отсъди единадесет метров наказателен удар, който след това Викторио Георгиев безапелационно превърна в гол.

В 80 - та минута последва втори гол на Марио Георгиев, който след добър рейт изпревари всички, но след сблъсък с Милчов, гола беше отменен поради фал в нападение.

Пропуск в 85-та минута от страна на Радослав Равначки, който остана очи в очи с вратара.

До края на мача нямаше нямаше промяна в резултата и така Левски (Крупник) грабнаха победата и мачът завърши с 1:0.