ФК „Левски“ (Крупник) победи водача в класирането „Локомотив“ (Дамяница)

Левски Крупник, мач, победа

Отбора на ФК „Левски“ (Крупник) победи водача в класирането „Локомотив“ (Дамяница) с 2:1.

На много тежък терен в село Крупник, през първото полувреме отбора на домакините пропуснаха няколко добри положения. Още в 15-та минута Ивайло Спасов направи пропуск, след което в 40-та минута удари напречната греда от фал. Гостите също имаха няколко добри положения. но не успяха да отбележат.

През втората част на игровото време, „Левски“ (Крупник) упражни натиск и откри резултата чрез Румен Атанасов, който засече с глава добро центриране в 65-та минута.

В 75-та минута гостите след колективна грешка в защитата, отбелязаха за 1:1.

В 85-та минута Ивайло Спасов излъга защитата на гостите и бе препънат в наказателното поле, което доведе домакините до дузпа изпълнена от Ивайло Спасов, който оформи крайния резултат на 2:1.

В 89-та минута отбора на домакините продължи с човек по-малко, Ивайло Спасов бе изгонен с директен картон.

Мачът между двата отбора бе съпроводен с много напрежение, тъй като отбора на Дамяница не бе побеждават досега.